Відповідь на лист Сватівської районної ради щодо законопроектів у сфері соціального захисту чорнобильців

Голові
Сватівської районної ради
В.В. СЛІПЕЦЬ

Шановна Віто Володимирівно!

Дякую Вам за підтримку звернення членів Сватівської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» щодо необхідності внесення змін до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України, реєстр. №4650, надіслане листом від 23.09.2016 року №02-21/1-113.

Повідомляю Вам, що 21 липня 2016 року мною спільно з іншими авторами проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України, реєстр. №4650, було внесено доопрацьовану редакцію зазначеного законопроекту http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=59055&pf35401=396640.

В доопрацьованій редакції законопроекту враховано надані Сватівською районною організацією Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» пропозиції в частині виключення Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» з переліку Законів, що діють до прийняття їх в новій редакції.

Сподіваюся на плідну співпрацю з Сватівською районною радою і в майбутньому.

З повагою,
Народний депутат України                                                        Оксана ПРОДАН


http://oksanaprodan.com.ua/vidpovid-na-lyst-svativskoji-rajonnoji-rady-schodo-zakonoproektiv-u-sferi-sotsialnoho-zahystu-chornobyltsiv/

Немає коментарів:

Дописати коментар