Їм би ще талони на молоко за шкідливість

Гонтарева "засвітилася" у дорогому ресторані, де обід коштує "прожитковий мінімум"

Голову Нацбанку Валерію Гонтареву помітили на обіді в дорогому ресторані Києва. Журналісти опублікували фото керівника НБУ в італійському ресторані Fellini. Ресторан розташований недалеко від Майдану, пише ukranews.com.

"Гонтарева зі знайомою вибрали столик на балкончику, з якого відкривається чудовий вид на центр Києва. Під входом до закладу чергувала ціла юрба охоронців голови Нацбанку і був припаркований її кортеж з двох позашляховиків Mercedes", - йдеться в повідомленні.

Роздивитися, що замовляла Валерія Гонтарева і її співрозмовниця журналістам не вдалося. На фото лише видно, що на столі стоять пляшки з водою. "Мінералка" в Fellini коштує від 75 до 225 грн, салат "Цезар" з креветками 445 грн, спагеті з морепродуктами 715 грн, чай з ягід - 225 грн. Є навіть чорна ікра. Правда, за порцію в 50 гр доведеться викласти 3250 грн.

Як зазначає видання, в цьому закладі люблять призначати ділові зустрічі політична еліта і чиновники. Обід на одного обходиться в середньому 1500 грн, тобто майже прожитковий мінімум українця (з 1 травня 2016 року ця сума становить: 1399 грн на місяць).


Нагадаємо, сім'я Гонтаревої купила маєток у японському стилі під Києвом.

Як повідомлялося, зарплата голови Національного банку Валерії Гонтаревої в місяць становить 163 тис. гривень.

Немає коментарів:

Дописати коментар