Нове беззаконня від нинішньої влади

Мінфін шукає "заможних студентів", щоб урізати їм стипендії

Міністерство фінансів запросило у ВНЗ інформацію по студентах, які отримували стипендію з 2011 по 2016 рік.

Про це повідомив незалежний експерт у сфері освіти Андрій Черних на своїй сторінці в Facebook.

За словами Черниха, перевірки проводяться з метою відсіяти "заможні категорії студентів".

"Якщо сім'я накопичила за 20-30 років на машину, або просто відкладає гроші в банку на "чорний день" через таких "реформаторів", то студент не буде отримувати соціальну стипендію! І це всупереч всім чинним законам. Хто має право на соціальну стипендію? Це, в тому числі, студенти – чорнобильці; студенти, які є дітьми-інвалідами або інвалідами 1-3 групи; студенти, які навчаються за гірничими спеціальностями, батьки яких або загинули, або стали інвалідами внаслідок отримання травм на виробництві",– зазначив експерт.

При цьому заступник глави Міністерства фінансів України Сергія Марченка налаштований рішуче.

"Ми створюємо систему, яка буде по ІПН видавати інформацію щодо особи: вона набувала дороге майно, є депозити і т.п. При цьому буде враховуватися і дохід домогосподарства, а не самої особи. Наприклад, якщо студент претендує на соціальну стипендію, але разом з цим батьки студента придбали автомобіль або мають депозит в банку, то цьому студенту буде автоматично відмовлено в отриманні стипендії",– цитує слова чиновника Черних.

Таким чином, нова система дозволить перевірити всі зловживання з боку потенційних одержувачів пільг.За матеріалами http://24tv.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар