З Днем знань! Так знайте!

На урочистій лінійці 1 вересня в Кловському ліцеї іноземних мов №77 в Києві журналісти помітили молодшого сина президента України. Для Михайла Порошенко це останнє 1 вересня, оскільки в травні 2017 року школяр буде випускником. Про це повідомляє "Страна".

Журналісти відзначають, що потрапити в віп-школу на офіційну частину стороннім дуже складно. Адміністрація в цьому році виставила воєнізовану охорону. У двір пускали тільки учнів та їхніх родичів. Після лінійки Михайло Порошенко з друзями спішно покинув навчальний заклад. Фотографи розглянули, що в руці у нього був золотистий iPhone 5, який зараз коштує близько 8000 грн. І це виявився, мабуть, найдешевший аксесуар Михайла. Тому що на вигляд звичайна чорна футболка з білим написом, в якій був Порошенко-молодший коштує 5500 гривень. Ця річ з базової колекції французького будинку моди Maison Margiela, дизайнери якого спеціалізуються на авангардному стилі.

Але найбільше журналістів вражає вартість рюкзака сина Президента. У хлопця шкіряна модель кольору "коньяк" відомого бренду МСМ, який зараз дуже популярний серед модників усього світу. Коштує такий 20 000 грн. При тому, що ціни на звичайні шкільні ранці в київських магазинах складають від 1000 до 5000 грн.


З великою вірогідністю Михайло незабаром поїде до Великобританії, де він паралельно здобуває освіту в Concord College. Так вчинили його старші сестри-двійнята Євгенія і Олександра Порошенко, які навчалися на дві країни, а в травні випустилися з Кловського ліцею. Однак, за інформацією "Страни", до українських вишів дівчинки Порошенко так і не надходили.

Нагадаємо, українська асоціація постачальників торговельних мереж оцінює мінімальну вартість підготовки дитини до школи в 2,5 тис. гривень.

Немає коментарів:

Дописати коментар