Про припинення продовження терміну дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон

Верховною Радою України прийнято Закон “Про внесення до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України”, далі – Закон ( http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1474-19/print1453800890670718 ).

Цим Законом, зокрема, внесено зміни до Закону України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України" та Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Закон набуває чинності 01.10.2016 р.

Законом, статтю 4 Закону України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України" викладено в новій редакції, а саме: в новій редакції відсутня норма про можливість продовження терміну дії паспорта на строк і в порядку, встановленому для його видачі.

Так, з 1 жовтня 2016 року припиняється продовження терміну дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон зразка 1994 року.

http://edinburgh.mfa.gov.ua/ua/news/consular-news/50685-pro-pripinennya-prodovzhennya-terminu-diji-pasportiv-gromadyanina-ukrajini-dlya-vijizdu-za-kordon

Немає коментарів:

Дописати коментар