Заробітчан шокував заклик Гройсмана повертатися до України (ОГЛЯД)

Днями прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що хоче, аби українці, які у пошуках кращої долі перебувають за кордоном, поверталися в Україну.

Діаспора та заробітчани відреагували на цей заклик миттєво. Соцмережі вибухнули обговореннями слів прем"єр-міністра. СВІТUA зібрав найцікавіші коментарі українців у соцмережах щодо цієї заяви.

"Як собі уряд думає, що людина, яка заробляє 700-1000 євро, повернеться в Україну, щоб не мати роботи і оплачувати завищені комунальні?" — питається у мережі Facebook користувач Natali Khudytska.

Люди кажуть, що значно легше їхати на заробітки, займатися важкою, але добре оплачуваною роботою, аніж жити в Україні і боятися, чи вистачить на завтра грошей на хліб.

"Я би з задоволенням повернулася..навіть, думаю, змогла би зайнятися якимось бізнесом..але моя "держава" у вигляді різних перевіряючих служб, податків і т.д. не дасть мені спокійно жити..думаю зі 100% мого заробітку мені залишиться 30% ..робити на "державних службовців" ...то краще тут туалети", — пише користувач Alina Pankivska.

Люди кажуть, що прем"єр, роблячи таку заяву, не має уявлення про реальний стан справ в Україні. А, власне, через нестабільну ситуацію в країні більшість людей і покинули Батьківщину у пошуках гідної зарплати.

"Усі українці, хто працює за кордоном, прекрасно обізнані з умовами життя і проживання в Україні, тому й виїзджають з рідного дому, якщо мають за що, бо то з кожним днем стає все менш реально — люди не мають грошей, — пише Наталія Попова. — В Україні створюються нестерпні умови для тих, хто залишається, хоча влада розповідає, що ніби дбає за свій народ. 30 років стажу і вік 56 років, а пенсії нема. На роботу влаштуватись не реально. Для чого сюди повертатись? Я МРІЮ ніколи не виїзджати за кордон у пошуках заробітку, і разом з тим шукаю кошти, аби виїхати на заробітки. Чужа країна ніколи не стане Батьківщиною, а у себе вдома принижені усі, окрім, звичайно гройсмана і КО".

"Правильні слова на публіку... А насправді гроші заробітчан зараз є найбільшою інвестицією, яку ж до того не треба повертати... Звідки ж тоді Україна гроші буде брати?" — ставить питання Sergius Prymak.

Люди іронізують, що повернуться в Україну і підуть працювати у Верховну Раду, бо тільки там зарплати гідні для нормального життя.

"То що, повертаємось до дому? — питає Liyba Liybov. — Підемо працювати усі у Верховну Раду. Там місця безрозмірні. Дивіться, хто там засів, вже не відклеєш від крісла. Так що, людоньки, місця робочі нам гарантовані".

"Коли дасть людям таку ж саму зарплату як в нього, то можна ще і подумати над тим питанням. А так, то хіба, коли рак на вербі свисне", — пише Emma Tsar.

Користувач Vera Mogilevskaya описує свій досвід повернення в Україну.

"Щойно повернулась з відпустки з рідноі Украіни. Добилась пенсіі. Нарахували мені 949 гривень пенсіі, з якими пішла в аптеку, купила маленький бинт, лейкопластир, мазь кортизонову, бо нарвав палець — заплатила 150 гривень. Купила питноі води упаковку, серветки, шампунь, мило, мило для посуду, і закінчилась моя пенсія. Нехай гройсман з порошенком (не хочу навіть писати з великоі букви, не заслуговують!) живуть там на таку пенсію, бандюги ще гірші за попередніх", — пише вона.

Дехто ж вважає, що життя країни залежить не стільки від політиків, скільки від самих громадян держави.

"Контрольне запитання: Скільки з тут присутніх дали хабар, щоби син/дочка поступили, отримали диплом; заплатили за хорошу роботу, — питає Roman Ostrovskyy. — Не все влада винна. Кожен з нас відповідальний за власну Країну в більшій чи меншій мірі".

http://svitua.com.ua/news/201608/414-zarobitchan-shokuvav-zaklyk-groysmana-povertatysya-ukrayiny

Немає коментарів:

Дописати коментар