Пільги мають та до маршрутки зась

Дніпро

Місцеві активісти б’ють на сполох. Запевняють, все частіше люди похилого віку пільгових категорій вимушені сплачувати за проїзд у маршрутках, адже кошти за них перевізникам не компенсують. Для того аби ситуацію змінити та все ж привернути увагу місцевої влади до проблеми вони ініціювали флешмоб – «заплати за бабусю – допоможи міськраді».

Безкоштовно чи ні – все залежить від водія, переконана Тетяна Петрівна. Жінці вже 89 років та вона й досі нерідко користується маршруткою. Бабуся каже, їздить переважно до рідних чи у лікарню та ділиться, через її поважний вік кошти з неї вимагають дуже рідко. Та місцеві активісти стверждують, згідно з українським законодавством право на безоплатний проїзд має кожен пільговик. А це чорнобильці, інваліди війни, діти з багатодітних родин та ветерани АТО. Говорять, водії не рідко нехтують цим, адже безоплатні проїзди перевізникам не компенсують. Запевняють, кошти мають виплачувати з міського бюджету та цього не роблять роками. Для того аби привернути увагу до проблеми в місті проведуть масштабний флешмоб.

Акцію проведуть у соціальній мережі. Людина яка стала свідком неприємної ситуації має викласти розгорнуту історію в Інтернет з хаштегом «Заплати за бабусю». Інформацію збиратимуть впродовж всього вересня. Містяни кажуть, ідея це досить цікава та таку ініціативу вони підтримують. Заплатити за проїзд пенсіонера готовий і Віктор. Та все ж скільки городян не словом, а ділом підтримають акцію стане відомо вже наприкінці вересня. Переможця визначать по кількості лайків під записом у соціальній мережі.https://www.youtube.com/watch?v=hapm-BlCO8k

Немає коментарів:

Дописати коментар