До 15 жовтня необхідно подати заяву

Для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2017 році громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, необхідно подати заяви до управлінь соціального захисту населення  до 15.10.2016 року. Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

Закон України ,,Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”  передбачає право на позачергове щорічне забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Придбання санаторно-курортних путівок вказаній категорії громадян здійснюється міськими та районними управліннями соціального захисту населення за рахунок коштів Державного бюджету в рамках цільової  бюджетної програми.

На даний час управліннями соціального захисту населення проводиться прийом документів  для постановки на облік  для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2017 році.

Для взяття на облік для отримання  санаторно-курортної путівки у 2017 році постраждалі громадяни  в термін до 15 жовтня поточного року  подають  до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання: заяву із зазначенням бажаної пори року заїзду, видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о, копію посвідчення постраждалої особи разом iз вiдповiдними вкладками (у разі їх наявності), копію паспорту.

Немає коментарів:

Дописати коментар