На сайті Мінфіну зарплати українців за рік зросли на 1000 гривень

На офіційному сайті Мінфіну України є дані по середній зарплаті в Україні. 

Зверніть будь ласка увагу на те, що за даними Мінфіну середня зарплата в Україні зросла на цілу 1000 гривень всього за 7 місяців 2016 року: c 4,3 до 5,3 тис. гривень!

Якщо справи так підуть й далі, то через 2-3 роки наші доходи зрівняються з доходами європейців!

Але чи виросли ваші зарплати на 1000 гривень у 2016 році? Ми опублікували цю таблицю на сторінці "Української Революції" у Фейсбуці та запропонували користувачам написати в коментарях свої реальні зарплати. Особливу увагу привернула відповідь Світлани Грін, яка була змушена емігрувати в Італію, де вона заробляє всього 1000 євро прибиральницею.Після перерахунку всіх відповідей, ми отримали дані щодо реальної середньої зарплати в Україні на рівні 2500 гривень. Але чому ж за даними Мінфіну середня зарплата в Україні на позначці 5,3 тисячі гривень і продовжує зростати, а в реальності середня зарплата на позначці всього в 2,5 тисячі гривень? Вся справа в тому, що у всіх нормальних країнах під терміном "середня зарплата по країні" мається на увазі заробітна плата, яку отримує більша частина населення - найбільш поширена зарплата. Мінфін представив дані не з "середньої зарплати", а видав дані з "середньоарифметичним значенням" за формулою: у Петра було 9 яблук, а у Степана 1 яблуко, але в середньому в обох по 5 яблук. Але якщо говорити не про "середньоарифметичне" значення, а про реальне, то більшість громадян України мають по 2,5 яблука, а не за 5-ть, як Мінфін розрахував.

Кабмін у кілька разів (200-300%) збільшив зарплати чиновникам, а всім іншим українцям зарплати були збільшені на 10-15%, але в середньому зарплати по Україні (на думку Мінфіну) зросли на 1000 гривень.

Подивіться на таблицю і подумайте ось про що - згідно цієї таблиці в бюджеті є гроші на підвищення зарплат для всіх українців, просто вони пішли не на підвищення зарплат для всіх (кожному по 1000 гривень), а тільки для чиновників. Якщо по справедливості, то прожитковий мінімум в Україні (мінімальна зарплата або пенсія) має бути сьогодні на позначці в 2500 гривень, середня зарплата (найпоширеніша в країні) повинна відповідати таблиці Мінфіну і бути на позначці в 5300 гривень, а зростання зарплат чиновників ... Тут окрема розмова. Подивіться на чиновників: дорогі квартири, шикарні автомобілі та заміські будинки, великі суми на банківських рахунках. За попередні роки "служби народу" чиновники накопичили достатньо жиру, щоб в період найсильніших потрясінь в Україні (фінансова криза та війна) пережити їх разом з народом, поділяючи булку хліба навпіл, а не змітаючи нам на підлогу крихти від цієї булки. Пам’ятаєте приказку? Поки жирний сохне, худий здохне. "Гарант" невтомно повторює, що ми єдина країна і єдина нація, але чому ж тоді нам усім не розділити булку хліба навпіл під час випробувань і економічних потрясінь?

У 2014 році в Україні була "Революція Гідності"? Люди вийшли на Майдан з багатьох причин. Однією з тих причин був протест проти значного соціального розшарування між багатими і бідними, але режим Порошенка у кілька разів збільшив це соціальне розшарування замiть того, щоб його зменшити.

Ви готові боротися за справедливість? Мова зараз йде не про Майдан і це не заклик до Революції. 3-го жовтня (3.10.2016) виходимо усією країною на загальноукраїнський протестний мітинг з простою і зрозумілою вимогою -"Вимагаємо відповідності наших доходів "таблицям" Уряду: 2500 гривень - прожитковий мінімум, 5300 гривень - середня зарплата по Україні". Ми всі з вами занадто бідні, щоб мати можливість на зарплату в 2500 гривень поїхати в Київ і тому мітинг пройде у кожній столиці областей України на площах біля будівель ваших обласних державних адміністрацій (ОДА) з 9:00 до 10:00 ранку. У Києві біля будівлі Кабміну. Ви працюєте у понеділок 3-го жовтня? Відпросіться на кілька годин і прийдіть на роботу трохи пізніше. Бiльш важлива не тривалість мітингу, а єдність нації - потрібен 1 млн. протестувальників по всій країні! Адже це перша хвиля нашої боротьби. Якщо влада не піде на компроміс з народом, то остання хвиля змиє їх, як цунамі. Українці, подивіться на Європу! Скільки разів європейці виходили на мітинги? Скільки разів вони влаштовували страйки? У європейців такі великі (гiднi) зарплати тому, що вони постійно за них борються! Хочете жити як в Європі? Починайте боротися, як європейці! Або живіть безвольними жебраки, як "совки"!


Французи отримують зарплати у 20 разів більше, ніж українці, але вважають, що роботодавці "експлуатують" їх як рабів, а реальні раби в Україні мовчки гнуть спину, брязкаючи ледве чутно ланцюгами кайданів на ознаку протесту ...


http://antikor.com.ua/articles/123832-na_sajti_minfinu_zarplati_ukrajintsiv_za_rik_zrosli_na_1000_grivenj

Немає коментарів:

Дописати коментар