Гройсман анонсував підвищення з 1 грудня на 10% усіх соцстандартів

Сьогодні в ході пленарного засідання парламенту, у якому взяли участь члени Кабміну, прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував підвищення усіх соціальних стандартів

«Гройсман також повідомив про підвищення з 1 грудня на 10% усіх соціальних стандартів: мінімальної пенсії та мінімальної заробітної платні», — йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Ради.

За словами очільника уряду, «цього недостатньо», тому Кабмін працює над кардинальним збільшенням доходів українців.

«Ми вважаємо, що 2017 рік буде роком зростання», — наголосив Гройсман.

Нагадаємо, 19 травня Рада схвалила підвищення соцстандартів на 10% з грудня.

Нормативним актом передбачається підвищити темпи зростання розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 року до 1600 грн з 1550 грн передбачених в бюджеті.

Зазначено, що з 1 грудня прожитковий мінімум зросте: на одну особу в розрахунку на місяць з 1399 грн до 1544 грн; для дітей до 6 років з 1228 грн до 1355 грн; для дітей від 6 до 18 років з 1 531 грн до 1689 грн; для працездатних осіб з 1450 грн до 1600 грн; для осіб, які втратили працездатність з 1130 грн до 1247 грн.


http://ua.racurs.ua/news/76178-groysman-anonsuvav-pidvyschennya-z-1-grudnya-na-10-usih-socstandartiv

1 коментар:

 1. Пане прем*р,а може будем працювати в рамках законів України?-"Як повідомлялося, правозахисник Станіслав Батрин у 2015 році виграв дві судові справи проти уряду України. Судами було визнано протиправними дії Кабінету Міністрів А. Яценюка із встановлення прожиткового мінімуму без проведення науково - громадської експертизи та вперше за 15 років зобовязано переглянути розмір та вміст "споживчого кошику". Апеляцію уряду, як і клопотання про зупинку виконання даного рішення вищестоящими судами, - було відхилено.

  Після набуття рішенням суду законної сили, ще у 2015 році було відкрито виконавче провадження та надано уряду 7 днів на виконання вказаних рішень, але, з огляду на те, що уряд не виконав рішення суду, - було розпочато стадію примусового виконання, яка передбачає накладення штрафу на очільника уряду, обмеження його виїзду за кордон або ж притягнення до кримінальної відповідальності.

  Не зважаючи на викладене, вказані рішення судів не виконані як урядом пана Яценюка, так і урядом пана Гройсмана протягом 9 місяців поточного року.Правозахисники вживають всіх можливих заходів для того, щоб зафіксувати всі факти порушень з боку Кабнету Міністрів для забезпечення виконння рішення суду.

  Раніше справа висвітлювалася тут:
  http://open-court.org/importants/9257/?sphrase_id=3979".

  ВідповістиВидалити