Багатодітна сім`я ліквідатора Чорнобильської АЕС відпочиває і оздоровлюється в аквапарку "Острів скарбів"

Літо – пора відпочинку і оздоровлення! Так, наприкінці липня, вихованці дитячого будинку сімейного типу родини Каленюк з Мелітополя вже другий раз за рік за ініціативою керівництва Головного управління ДСНС України у Запорізькій області побували в аквапарку «Острів скарбів». Засновника закладу Максима Максиминцева вразила сім`я Каленюк, і тому для наймолодших членів зробили справжнє свято до тридцятих роковин аварії на ЧАЕС. Як зауважив Максим Максиминцев: «Маючи власних дітей, я розумію як інколи складно їх виховати, а мужністю і терпінням батьків, які виховали таку величезну сім`ю можна тільки захоплюватися».

Нагадаємо, що подружжя Олександра і Валентини Каленюк виховали 33 дитини, які подарували їм 25 онуків! Олександр довгі роки працював у системі МНС (ДСНС). Був пожежним, водієм, командиром відділення, також він брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. А в цьому році Указом Президента України йому присвоїли чергове спеціальне звання -старшого лейтенанта служби цивільного захисту.

Відпочиваючи в аквапарку ця «надзвичайна» родина отримала незабутні емоції та гарний настрій, зарядилися позитивом на весь наступний рік.http://www.zp.mns.gov.ua/news/6797.html?PrintVersion

Немає коментарів:

Дописати коментар