"Керівництво" Ізюма ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС зовсім за людей не вважає!

"Керівництво" Ізюма ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС зовсім за людей не вважає!

Друзі! Те що сьогодні побачив на власні очі, завело в неописуємий стан жаху.

Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, ізюмчани Анатолій Бобриченко та Андрій Баранник спробували реалізувати свої права, щодо гарантованого державою, поліпшення житлових умов.

Результат цих спроба приголомшив що самх чорнобильців, що мене.

Пропоную вашій увазі два листа № 2198 від 09.06.2016 року за підписом заступника Ізюмського міського голови М.О. Іщука та № 587 від 15.07.2016 року. Зверніть особливу увагу на виділені частини обох листів. Я вражений!Ці чиновницькі пісульки, вкотре, яскраво демонструють, що "хазяйственник" Валерій Марченко привів до влади в Ізюмі не "команду професіоналів", а справжнвсіньку шайку безмозких бариг, які зовсім не мають уявлення, що то таке керівництво містом і не володіють ніякою ситуацією та інформацією.

А на фото, що трьома окремими публікаціями розмішені нижче, я вашій увагі пропоную "житлові приміщення", для ліквілаторів наслідків аварії на ЧАЕС, про які мова йде в одному із листів. Горе-чинуші вирішили інвалідів-чорнобильців поселити фактично на напівзруйнованих помийках, де немає жодних побутових зручностей та умов для життя.

Коли марченківський кум Іщук підзабув, то я йому нагадаю, що в нього свині живуть в кращих умовах, в свинарнику, який він збудував з нуля, на незаконно прихапаній землі на вулиці Московській, ніж він запропонував чорнобильцям.

Дуже цікаво знати, а чому лощеним та товстосраким чиновникам і правоохоронцям виділяються службові квартири в більш-менш нормальних багатоповерхівках і уже з гарним ремонтом та меблями, а героям-чорнобильцям в непридатних для життя, смердючих гуртожитках? Хіба ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС не люди?

Пародія на "керівництво" Ізюма! Вам, паразитам-барижникам не соромно знущатися над людьми, які ваші життя від радіації рятували в 1986 році?

Майте на увазі, "керівники" міста, що не я один точу вила по ваші жирні нахабні туші!


На фото 1, я з учасниками ліквідації наслідків Аварії на ЧАЕС.

По праву руку: Сергій Семенович Бєліченко - голова Ізюмської міськрайонної організації "Спілка Чорнобиль України". З 22 серпня по 2 жовтня 1986 року проходив службу фельдшером швидкої допомоги на ЧАЕС. Отримав радіоактивне опромінення 68,8 ренгена. Інвалід 2 групи.

Анатолій Михайлович Бобриченко - з 28 липня по 24 вересня 1986 року проходив службу на ПУСО №1 (пункт спецобробки). Отримав радіоактивне опромінення 25 ренген. Інвалід 3 групи.

По ліву руку: Олег Віталійович Баранник - проходив службу у складі охорони ЧАЕС на базі ВЧ 3254 з 5 по 18 травня 1986 року. А з 30 січня по 3 червня 1987 року проходив службу в складі охорони 30-км Зони Відчуження, зокрема охороняв могильник БТРів, приймавших участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Отримав радіоактивне опромінення 47 ренген. Інвалід 3 групи.

Дмитро Беспалий

https://new.vk.com/wall-35803501_13833

Немає коментарів:

Дописати коментар