Народний депутат України Оксана Продан відповідає на лист ВГОІ "Союз Чорнобиль України"

Відповідь на лист Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» щодо законопроектів у сфері соціального захисту чорнобильців

Президенту
Всеукраїнської громадської
організації інвалідів
«Союз Чорнобиль України»
В.В. ВОЙТОВУ

Шановний Володимире Васильовичу!

Дякую Вам за увагу до моєї законотворчої діяльності та пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України, реєстр. №4650, надіслані листом від 25.05.2016 року №44.

Повідомляю Вам, що 21 липня 2016 року мною спільно з іншими авторами проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України, реєстр. №4650, було внесено доопрацьовану редакцію зазначеного законопроекту. В доопрацьованій редакції законопроекту враховано надані Вами пропозиції в частині виключення Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» з переліку Законів, що діють до прийняття їх в новій редакції.

Сподіваюся на плідну співпрацю з Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Союз Чорнобиль України» і в майбутньому.

З повагою,
Народний депутат України                                                        Оксана ПРОДАН
Немає коментарів:

Дописати коментар