Голова комісії взяла гроші з сім'ї переселенців з Луганської області

Вимушені переселенці нерідко стикаються з проблемами, коли чиновники на місцях вимагають у них документи, які люди за відомо їх не можуть надати, щоб таким чином змусити переселенців давати хабар чиновникам. Нещодавно "постановницю" такого сценарію зловили прямо на гарячому.

Слідчі прокуратури Харківської області спільно з УСБУ в області та поліцією викрили під час отримання неправомірної вигоди голову комісії з розселення переселенців. Про це пише ТСН.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Івана Тарасова, жінка вимагала 4 тис. грн. від сім'ї переселенців з Луганської області. Щоб змусити вимушених переселенців дати їй хабар, чиновниця зобов'язала родину надати документи з місця їх проживання, розуміючи, що цього зробити неможливо. За винагороду голова комісії обіцяла "закрити очі" на відсутність документів і посприяти в заселенні сім'ї в містечко переселенців.

Обурений голова сім'ї звернувся із заявою в прокуратуру. Посадова особа була затримана під час передачі грошей .Найближчим часом слідчі прокуратури оголосять підозру фігурантці провадження, вирішуватиметься питання про обрання запобіжного заходу.

Немає коментарів:

Дописати коментар