Гуманітарка ветеранам Чорнобиля

У Запоріжжі представники чорнобильських організацій регіону обговорили з головою облдержадміністрації Костянтином Брилем питання надання окремого приміщення для благодійного фонду «Ветерани Чорнобиля» для роздачі гуманітарної допомоги ліквідаторам та іншим нужденним громадянам.

Президент фонду Олександр Коваленко зазначив, що впродовж 13 років організація займається благодійністю в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та їхніх родин, а також нужденних, які опинилися в складних життєвих умовах: дітей-сиріт, багатодітних родин і церковних громад. За цей час фонд надав гуманітарну допомогу п’яти тисячам таких осіб і їхнім сім’ям, а також 140 громадським організаціям, медзакладам, дитбудинкам, інтернатам, релігійним громадам тощо. Загальна вага гуманітарної допомоги становить понад 205 тонн.

Нині благодійний фонд отримує від закордонних донорів медичне обладнання, меблі, засоби реабілітації, а також медичну та домашню білизну, взуття, шкільне приладдя, засоби гігієни. Зараз у складських приміщеннях, які орендує фонд, зберігається сім тонн гуманітарного вантажу. Це жіночий, чоловічий і дитячий одяг, засоби реабілітації. Проте на території клініки, де розташовані орендовані складські приміщення, заборонено видавати гуманітарну допомогу. Тож «Ветерани Чорнобиля» звернулися до очільника регіону з проханням посприяти в отриманні в тимчасове користування приміщення для роздачі гуманітарної допомоги.

— Питання вирішимо позитивно і найближчим часом. Благодійний фонд, який робить справді потрібну і добру справу, обов’язково отримає в оренду необхідний для роботи майданчик. А це означатиме, що нужденні люди будуть забезпечені необхідними речами, — пообіцяв голова облдержадміністрації.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/gumanitarka-veteranam-chornobilya/

Немає коментарів:

Дописати коментар