Павло Розенко пересів на п'ятисотий "мерс"

Віце-прем'єр тепер їздить на представницькому авто в три рази дорожчому за попередній

Разом з просуванням по кар'єрних сходах в Кабміні службові машини Павла Розенка стають більш престижніші і дорожче. Ставши заступникам Володимира Гройсмана чиновник пересів на Mercedes S500. Про це пише strana.ua.

У понеділок віце-прем'єр міністр Розенко брав участь в першій конференції недавно призначеної в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. Залишав будівлю Мінздраву, що в Маріїнському парку столиці високопоставлений чиновник на п'ятисотому"мерсі" з номерами Кабміну. Відзначимо, що зараз на ринку такий новий німецький седан преміум класу коштує близько 3,5 млн. грн.

Раніше ж, коли Павло Розенко очолював міністерство соціальної політики, він роз'їжджав на машині скромніше - Skoda Superb за 1,1 млн. грн. Відзначимо, що це так само був казенний транспорт. Зараз він перейшов у спадок Андрію Реві, нинішньому міністрові соцполітики.

- Я вже три місяці їжджу на "Мерседесі", як перейшов на роботу Кабмін так і отримав його в користування. Модель не вибирав, яку видали в автопарку, на такомуі їжджу. За комфортом або престижем не женуся. Працюючи в міністерстві соцполітики у мене була "Шкода". На особистій машині їжджу по своїх справах, сам за кермом. У дружини поки прав немає. Буває так, що боюся запізнитися на важливу зустріч і тоді спускаюся в метро. Це зручно і надійно. Мені нема чого бояться і ховатися від людей. Пасажири дізнаються, підходять, діляться проблемами, - пояснив Павло Розенко.

Відзначимо, що у одного з найбідніших підлеглих Гройсмана Павла Розенка в податковій декларації значиться персональний автомобіль - позашляховик Toyota Highlander за 1,5 млн грн (ціна нового джипа у офіційного дилера).

2 коментарі:

  1. хіба він один?!!!а тому і не вистачає коштів на пенсії людям.

    ВідповістиВидалити
  2. Ворує наші пенсії у пенсіонерів та інвалідів...

    ВідповістиВидалити