Уряд має намір підвищити пенсії восени, - Розенко

Восени в Уряді планують підвищити пенсії тим від 1300 до 3000 гривень. Про це в ефірі телеканалу повідомив віце-прем’єр Павло Розенко, інформує УНН.

“Ми зараз розробляємо програму осучаснення пенсій. У нас проблема одна: якщо протягом останніх двох років ми піднімали мінімальний розмір пенсій, то пенсії від 1300 до 3000 гривень практично не осучаснювались і не підвищувались. Люди, які чесно відпрацювали все своє життя і отримували таку пенсію, їм пенсія не була проіндексована протягом останніх 3-4 років. Тому ми хочемо зробити так, щоб у цьому році, можливо, з жовтня чи листопада, провести осучаснення пенсій цій категорії громадян”, — розповів П.Розенко.

Він також зазначив, що наразі в уряді шукають для цього ресурси.

За словами Розенка, додатковий ресурс, який дає економіка, уряд спрямовує на підвищення соціальних стандартів.

«Як тільки ми отримали додатковий ресурс, відразу вирішили, що розмір мінімальної пенсії буде підвищено двічі протягом року - з 1 травня 2016 і з 1 грудня 2016 року. Більш того, з 1 грудня підвищення відбудеться не на 5% як планувалося раніше, а на 10% «, - зазначив він, додавши, що за попередні 2 роки соцстандарти підвищувалися тільки 1 раз.

1 коментар:

  1. Ти верни пенсії інвалідам Чорнобиля ті-що украв ... Тепер собі мерси купляїш за наші гроші.......

    ВідповістиВидалити