У Лубнах розпочато роботу щодо забезпечення санаторно-курортними путівками чорнобильців

За інформацією офіційного веб порталу Лубенської РДА, розпочинається робота щодо забезпечення санаторно-курортними путівками громадян   постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2017 році! Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням мають громадяни постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесені до 1 категорії та діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Реалізація пільгового права на безоплатне забезпечення санаторно-курортними путівками здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету в рамках бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Згідно з п.7 «Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» для взяття на облік для  забезпечення путівкою в наступному році постраждалій особі чи одному з батьків потерпілої дитини необхідно подати до 15 жовтня поточного року місцевому органу соціального захисту такі документи: заяву, медичну довідку для одержання путівки за формою 070/0, копію паспорта, копію посвідчення постраждалої особи.

Тож для забезпечення санаторно-курортними путівками у 2017 році необхідно до 15 жовтня 2016 року звернутися до управління соціального захисту  за  адресою: м. Лубни,  пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 10, тел.71-636.


Немає коментарів:

Дописати коментар