Бердянські ветерани Чорнобилю завітали до нацгвардійців

2016 рік вмістив в собі ювілейні дати - 25-річчя Незалежності України та 30-та річниця з дня аварії на ЧАЕС. 22 серпня - День шанування пам'яті загиблих співробітників внутрішніх справ України. В цей день Рада бердянської міської громадської організації „Союз Чорнобиль” відвідали батальйон Національної гвардії в/ч № 3033.

Заступник Голови організації „Союз Чорнобиль” Юрій Лаєр Юрій привітав особистий склад з 25-річчям Незалежності України, поділившись співчуттям про те, що в ці дні святкування, бійцям Національної гвардії України необхідно відстоювати суверенітет Держави зі зброєю в руках. Також побажав всім міцного здоров'я, Божої благодаті та подарував святу ікону „Чорнобильский спас”, як оберіг життя.

Голова БМГО „Союз Чорнобиль” Тетяна Коваленко подякувала особистому складу батальону за мужність та вірність Україні, та надану допомогу у проведенні заходів до 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Вона звернула увагу на те, що більша частина ліквідаторів Бердянська - це співробітники МВС України.

Тетяна Федорівна вручила Подяку командиру батальйона Андрію Полтавському за значний особистий внесок у вирішення питань захисту населення постраждалого від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Гості заходу, разом із командуванням батальйону поклали квіти пам'ятнику загиблому співробітнику батальону при виконанні службових обов'язків.

http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=38214

Немає коментарів:

Дописати коментар