Українські діти-чорнобильці перебувають на лікуванні та відпочинку у Північній Німеччині

Генеральне консульство України в Гамбурзі

У суботу, 20 серпня ц.р. місцева благодійна організація "Привіт-допомога дітям Чорнобиля" уже п’ятий рік поспіль проводить свято для українських дітей-чорнобильців у дитячому таборі «Ерленрід», що у м.Гросхансдорф (федеральна земля Шлезвіг-Гольштейн).

Голова організації Вольфганг Гарде, керівники інших локальних гуманітарних організацій звернулися з вітальним словом до дітей та гостей свята.

Від Генерального консульства України в Гамбурзі консул Т.Кулаєць висловив слова подяки керівництву організації, спонсорам і мешканцям міста за підтримку українських дітей.

На традиційне літнє святкування прибули представники української діаспори з Північної Німеччини, члени благодійних організацій, представники дитячих танцювальних гуртків та шкіл Гамбурга.

У ході свята відбувся концерт українських пісень та народних танців у виконанні дитячого ансамблю.

Програма перебування 18 українських дітей у м.Гросгансдорф передбачає відпочинок у літньому таборі, екскурсії на морське узбережжя, медичні профілактичні процедури, навчальні гуртки.

http://mfa.gov.ua/ua/news-feeds/foreign-offices-news/50051-ukrajinsyki-diti-chornobilyci-perebuvajuty-na-likuvanni-ta-vidpochinku-u-pivnichnij-nimechchini

1 коментар:

  1. А СКОЛЬКО ТАМ ЛЕВЫХ ДЕТЕЙ ЧИНОВНИКОВ ПОД ВИДОМ ЧЕРНОБЫЛЬСКИХ ДЕТЕЙ

    ВідповістиВидалити