Мінфін обкладе податком репетиторів, перукарів та таксистів

В Україні хочуть обкласти податком самозайнятих підприємців. Їх зобов'яжуть стати на облік у податковій і платити 10% від мінімальної зарплати на місяць.

Міністерство фінансів України планує реалізувати нову реформу. Це зазначено в проекті податкової реформи на сайті відомства.

Проект пропонує ввести додатковий податок для самозайнятих підприємців, у яких немає найманих працівників. Їх річний рівень доходу не повинен перевищувати понад 250 розмірів мінімальної зарплати (до 344 тисячі гривень).

Документ передбачає для підприємців плату 10% від мінімальної зарплати на місяць. Крім того, самозайняті українці повинні будуть стати на облік в податковій.

При цьому в документі наведено перелік професій, які підлягають оподаткуванню. У список потрапили торговці, шевці і кравці, майстри з ремонту транспорту і апаратури. Також у переліку - майстра манікюру, перукарі та косметологи, репетитори, таксисти і доглядають за хворими. Є тут і прибиральники, і майстри хенд-мейд, які продають вироби через інтернет.

Відомство зазначає, що мета цього проекту – зменшити тиск на бізнес і створити підґрунтя для його розвитку. Документ ще будуть обговорювати і допрацьовувати.

http://golos-info.com/index.php/biznes-ta-finansi/item/4985-minfin-ukrainy-obklade-podatkom-repetytoriv-perukariv-ta-taksystiv

Немає коментарів:

Дописати коментар