Закон не один для всіх?

У травні 2016 року чорнобильці сел. Пісочин звернулися з письмовим зверненням про надання правової допомоги в судовій справі щодо земельної ділянки садового товариства «Чорнобилець». Відповідно до вимог ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» державна адміністрація повинна була надати відповідь не пізніше одного місяця, цитую норму закону: "Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження". Але, на жаль у визначений законом термін Харківська РДА відповіді не надала.

Тільки через три місяці, 12 серпня 2016 р., працівники РДА таки спромоглися відповісти ініціативній групі чорнобильців відправивши лист із відповіддю. Зауважимо, на конверті дата відправлення – 10 серпня 2016 р.

Лист-відповідь викликав справжнє здивування активістів, адже відповідь райдержадміністрації на звернення чорнобильців датована 04 травня 2016 р. кол-650/05-11/. Виходить, що лист більше трьох місяців не міг потрапити в конверт, блукаючи широкими коридорами Харківської районної державної адміністрації. При цьому в листі повідомляється, що представник адміністрації буде брати участь у судовому засіданні 30 травня 2016 року, але до цього часу жоден представник адміністрації не з'явився на судове засідання. Лист підписаний першим заступником голови райдержадміністрації Ю. Бондаренком, а підготовлений Редченко 370-45-99.
Це дійсно «шалена» допомога чорнобильцям Пісочина!

Що відбувалося з цією відповіддю в кабінетах Харківської районної державної адміністрації з травня по серпень, – нам не відомо, але ми впевненні, що адміністрація порушила вимоги закону України "Про звернення громадян".

Цим вчинком райдержадміністрація не тільки демонструє зневагу до проблем людей, а й свідомо займається примітивними маніпуляціями.

Переконані, й керівництво, й співробітники Харківської райдержадміністрації, які повинні бути взірцем у виконанні законів України, насправді, не відповідають вимогам відкритості й прозорості, захисту інтересів народу, які ставить Президент України перед чиновниками державних органів влади. Закон – один для всіх!

Анатолій Мотчаний

http://alternatyva-pisochyn.com.ua/781-zakon-ne-odin-dlya-vsh.html

Немає коментарів:

Дописати коментар