Чи їздитимуть з першого вересня пільговики у Чернівцях безкоштовно? (ВІДЕО)

У Чернівецькій міській раді знаходиться на опрацюванні проект, який дозволить впровадити безкоштовний проїзд у маршрутках міста для пільгових категорій населення. Як повідомив журналістам заступник міського голови Володимир Середюк, саме для цього виділять кошти у сумі 3, 3 мільйона гривень. На визначених пільгових рейсах (№1, 3, 4, 6, 10-А, 19, 21, 23, 26, 26-А, 27, 15, 16, 24, 8 та 36) не буде обмежень у часі та кількості по перевезенні пільгової категорії, тож чернівчани-пільговики зможуть скористатися своїм правом на безкоштовний проїзд абсолютно безперешкодно.

Щоправда, реалізовуватиметься проект безкоштовного пільгового проїзду лише до кінця  року. Оскільки у 2017 році можливе запровадження Урядом адресної допомоги, то дане рішення Чернівецькій міськраді доведеться переглянути.

У мерії роз’яснюють, що обирали маршрути для пільгових перевезень таким чином, щоб охопити місто в  комплексі і кожен пасажир-пільговик міг дістатися до центру чи іншого потрібного йому місця як з Гравітону, так і з Роші чи Клокучки.

До пільгової категорії входять: діти-сироти, пенсіонери, інваліди війни, учасники бойових дій, чорнобильці 1 і 2 категорій та інваліди 1 і 2 груп. Засідання виконкому, на якому розглядатимуть це питання, відбудеться вже завтра, 23 серпня.


http://chv.tv/chy-yizdytymut-z-pershogo-veresnya-pilgovyky-u-chernivtsyah-bezkoshtovno.html

Немає коментарів:

Дописати коментар