У Львові через пільговиків страйкуватимуть перевізники

У Львові, 30 серпня, через велику кількість пільговиків на маршрут не вийде близько двохсот маршруток.

Про це повідомили у «Facebook» у спільноті «За якісний транспорт».

«Просимо, пасажирів бути взаємовічливими, а водіїв приватних авто підбирати мешканців, які очікуватимуть громадський транспорт на зупинках. Наразі нам відомо, що страйкуватимуть орієнтовно 200 автобусів із 500, що зараз курсують містом. Страйк планується на головних вулицях міста, що неодмінно викличе тягнучки та корки, тому просимо завчасно виходити із дому», - йдеться у повідомленні.

❕❓❗УВАГА ❕❓❗

У вівторок, 30 серпня 2016 року, ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ АСОЦІАЦІЇ ВІЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК АВТОТРАНСПОРТНИКІВ КОНФЕДЕРАЦІЇ ВІЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ готує страйк. Просимо, пасажирів бути взаємовічливими, а водіїв приватних авто підбирати мешканців, які очікуватимуть громадський транспорт на зупинках.
Наразі нам відомо, що страйкуватимуть орієнтовно 200 автобусів із 500, що зараз курсують містом. Страйк планується на головних вулицях міста, що неодмінно викличе тягнучки та корки, тому просимо завчасно виходити із дому.
Причина страйку - велика кількість пільговиків. Якщо будуть нові деталі - ми вас повідомимо.
Із своєї сторони ми звертаємось до ЛКП "Львівелектротранс" / Lvivelektrotrans та просимо збільшити кількість тролейбусів та трамваїв на маршрутах в цей день.

http://vgolos.ua/news/u_lvovi_cherez_pilgovykiv_straykuvatymut_pereviznyky_225331.html

Немає коментарів:

Дописати коментар