"Чорні нотаріуси": як вони обкрадають країну та громадян

З новими реформами нотаріуси отримали нові повноваження та повну безкарність.

Тепер людям, наприклад, не треба йти в БТІ, щоб посвідчити власність своєї квартири. Та отримавши доступ до єдиного державного реєстру, нотаріуси стали так само і безкарними. В них побільшало повноважень та важелів впливу на операції з майном та нерухомістю.

В українській столиці бізнес "чорних нотаріусів" особливо нахабний. Переоформлення машин та квартир за спинами реальних власників – справа кількох хвилин. Серед найодіозніших діячів нотаріальної справи – прізвища Перевертун, Копейчиков та Вержиковський.

І, як не парадоксально, але ще жоден не відповів перед Фемідою. І таких нотаріусів стає все більше та більше.

Один з прикладів. Квартира в самісінькому центрі Києва опинилась в банківській іпотеці, але кредит колишній власник не повернув. Дмитро викупив житло, оформивши його на батька. Та коли розпочали судову процедуру виселення попередніх власників, з'ясувалося – квартира належить вже зовсім іншій особі.

Заволодіння чужим майном із застави або оформлення за "судовими рішеннями" – ще одна практика юридичних перевертнів. Так, воїн АТО, Ростислав Тихонов, приїхавши з фронту, лишився безхатьком.

Поки суди розбиралися, квартиру переоформили з легкої руки нотаріуса, який двічі змінював власників у державному реєстрі. Згодом квартира "піде по руках" вже в інших нотаріальних конторах, а з архівів відповідального нотаріуса документи про продаж дивним чином зникнуть.

Більше про те, як нотаріуси маніпулюють майном та наживаються на чужій власності – дивіться у новому випуску "ЦРУ".
http://24tv.ua/chorni_notariusi_yak_voni_obkradayut_krayinu_ta_gromadyan_n713775

Немає коментарів:

Дописати коментар