Волинська прокуратура зайнялась оборудками з тендерами по харчуванню дітей-чорнобильців

Як відомо, нещодавно відбулися тендери з харчування школярів у трьох "чорнобильських" районах Волині - Маневицькому, Любешівському та Камінь-Каширському. Їх виграла фірма "Транс Логістік Центр", яка пропонувала вартість послуг за фактично найвищою ціною.


У запиті до правоохоронців ще у травні цього року Олександр Пирожик вказував, що учасникам "чорнобильських" тендерів активно нав'язується думка, що їх має виграти саме "Транс Логістік Центр", за якою, як інформують поінформовані джерела, стоять гроші людей, пов'язаних із "донецькими" олігархічними кланами. Допоки процес знаходився на стадії вивчення та розгляду поданих тендерних пропозицій, депутат просив не допустити реалізації "тіньових" схем, внаслідок яких спритні ділки намагаються "відмити" близько 20 мільйонів бюджетних грошей.

Оскільки ж "чорнобильські" тендери у всіх трьох районах Волині виграла саме та фірма, на яку вказував свободівець, 14 липня 2016 року Олександр Пирожик озвучив черговий депутатський запит, уже на адресу керівників СБУ та прокуратури Волинської області, в якому вимагав здійснити перевірку законності тендерних процедур, об'єктивності та неупередженості щодо визначення переможця тендеру та фінансових оборудок, внаслідок яких державі може бути завдано збитків на значні суми.

З відповіді на депутатський запит, що надійшла з УСБУ у Волинській області, вбачається, що викладені у депутатському запиті відомості знайшли підтвердження. За цими фактами відкриті та розслідуються кримінальні провадження за ч. 2 ст. 364 КК України. Зокрема, цитуємо: "щодо надання службовими особами Управлінь соціального захисту населення Маневицької, Любешівської та Камінь-Каширської РДА Волинської області незаконної переваги суб'єкту господарювання, пропозиція якого була однією із найвищих під час придбання послуг з харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Волинської області, на загальну суму 96 млн. грн., що призвело до необ'єктивної та упередженої оцінки пропозицій конкурсних торгів та укладання угоди з учасником, який запропонував одну із найвищих цінових пропозицій".

Також у вказаних кримінальних провадженнях досудове розслідування здійснюється Слідчим управлінням ГУНП у Волинській області. Нагляд за додержанням законів під час його проведення здійснюється у формі процесуального керівництва прокуратурою області.

За матеріалами vgolos.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар