Пенсіонерка стала переможцем акції “Друга пенсія від ПриватБанку”

Завдяки участі в акції від ПриватБанку, Ольга Петрівна Хміль з Червонограда цілий рік отримуватиме 2 пенсії: одну від Пенсійного фонду України, а другу – від ПриватБанку.

26 липня відбулося восьме визначення переможця акції “Друга пенсія від ПриватБанку”, яка стартувала 1 квітня 2016 року. Розіграш проводився у Головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську та транслювався на плазмових панелях у відділеннях ПриватБанку. Для забезпечення прозорості та чесності акції у визначенні переможців, окрім представників ПриватБанку, у визначенні переможця брали участь також і представники Пенсійного фонду України. Переможець отримає на Картку для виплат суму, що дорівнює пенсії, зарахованій на картку клієнта в місяці виграшу (сума після оподаткування). Цього разу щасливий жереб випав на мешканку міста Червоноград (Львівська область) Хміль Ольгу Петрівну.

“Насправді у акції мене зареєстрував онук, він – великий оптиміст і завжди вірить у виграш, – сказала при отриманні сертифікату Ольга Петрівна. – І ось така несподіванка! Звичайно, що це велика підтримка від ПриватБанку, і я дуже задоволена своїм виграшем. Тепер я точно знаю, що виграти приз можна, треба лишень зареєструватись. Бажаю усім-усім завжди брати участь в акціях ПриватБанку і вигравати призи!”.

У святковому привітанні переможниці брав участь і представник Пенсійного фонду України, начальник Сокальського об”єднаного управління пані Сідельник Світлана Богданівна.

“Для пенсіонерів кожна позитивна новина про підвищення пенсії або про перемогу в акції – це радість, – говорить Світлана Богданівна. – Дуже приємно, що переможцем стала саме пенсіонерка з Червонограда”.

Акція “Друга пенсія з ПриватБанком” завершилась 1 серпня, і окрім участі в акції усі пенсіонери, які обрали ПриватБанку для отримання пенсії, продовжують використовувати усі незліченні можливості які дає їм пенсійна картка.

“Пенсіонери – це в першу чергу наші батьки, яким потрібні і увага і піклування і допомога, – говорить директор Західного ГРУ ПриватБанку Андрій Якимів. – Картка для виплати пенсії від ПриватБанку забезпечує максимум зручностей і найвищий стандарт надійності в отриманні банківських послуг. Нам довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів”.

З Карткою для виплати пенсії від ПриватБанку пенсіонери користуються такими пільгами:

оплата комунальних послуг до 2 000 грн на місяць – без комісії

надання виписки у відділенні ПриватБанку – безкоштовно

зняття готівки у всіх банкоматах на території України – безкоштовно

отримання пенсії в будь-якому відділенні чи банкоматі ПриватБанку, а також у банкоматі іншого банку на території України без комісії

10% річних на залишок за карткою

http://gazeta.lviv.ua/2016/08/08/chervonogradska-pensionerka-stala-peremozhcem-akciyi-druga-pensiya-vid-privatbanku/

Немає коментарів:

Дописати коментар