Близько 45’000 тис. хворих на рак заявили, що ЦЕЙ НАПІЙ вилікував їх!

Дієта легендарного австрійського лікаря.

Австрійський лікар Рудольф Бреус, найвідоміший на заході вчений, який досліджує природні методи боротьби з раком, заявив, що роки його роботи привели до розробки 42-х денної дієти. Вона призначена для знищення ракових клітин, які розвиваються

З моменту його діяльності, яка почалася в 1980 році, більш ніж 45000 пацієнтів вилікувалися.

Багато людей, у яких не було раку також спробували його дієту (іноді всього на один тиждень) і повідомили, що ця терапія зробила на їх організм значні позитивні впливи, а саме:
  • покращився сон
  • Збільшилася кількість енергії
  • Знизилася кількість простудних захворювань
Дієта

В рамках дієти, яка, описана в книзі «Доктор Бреус: Профілактика раку«, пацієнтам потрібно не вживати будь-яку тверду їжу протягом 42 днів. Замість цього, необхідно перетворювати овочі в сік.

Ось рецепт на одна порцію:
  • 1 буряк
  • 1 морква
  • 1 стебло селери
  • половина картоплі
  • 1 редиска
Ці інгредієнти повинні бути ретельно подрібнені в блендері і проціджені, щоб видалити будь-які дрібні шматочки.

Подивіться це відео і поспостерігайте, як зробити Сік-Бреуса.


На відео інгредієнтів в два рази більше, так як вони роблять дві порції. Вони також додали трохи гуави для смаку.

Яким чином працює ця дієта

За словами доктора Бреуса, ракові клітини розвиваються на білках з твердої їжі. Дієта Бреуса змушує ці клітини буквально голодувати.

Інгредієнти для соку були ретельно підібрані відповідно до їх можливостей боротьби з хворобою. Давайте розглянемо кожен з них і вивчимо їх корисні властивості. (Тільки постарайтеся переконатися в тому, щоб ці овочі були органічними!)

Буряк

Протягом багатьох століть європейці використовували буряк для лікування раку. Буряк збагачує організм поживними речовинами і киснем, які в свою чергу допомагають в боротьбі з хворобою.

Буряк також бореться з пухлинами шляхом виведення канцерогенних токсинів з печінки, нирок і лімфатичної системи.

Морква

Дослідники з Університету Ньюкасла виявили, що морква містить протиракові з’єднання, відоме як поліацетилен. Поліацетилен знижує ріст пухлини.

Інші дослідження вказали, що морква містить ще одне протиракове з’єднання, відоме як фалкарінол, що дозволило зменшити розмір пухлин у щурів на одну третину.

Селера

У дослідженні проведеному в 2013 році, селера вбиває до 86% клітин раку легенів завдяки з’єднанню, відомому як апігенин.

В інших дослідженнях було доведено те, що апігенин зупиняє ріст ракових клітин.

Картопля

Дослідження довели, що картопля пригнічує розмноження лімфоми печінки, шлунку, шийки матки, товстої кишки і клітин раку простати. А також викликає апоптоз (загибель) злоякісних клітин.

Редис

Редис очищає організм і збагачує його великою кількістю вітаміну С і антоцианом.

Вітамін С вбиває ракові клітини, в той час як антоціан має антиоксидантну дію, який бореться з вільними радикалами і захищає ДНК від пошкоджень.


http://www.dilovyi.info/blyzko-45-000-tys-hvoryh-na-rak-zayavyly-shho-tsej-napij-vylikuvav-yih/

Немає коментарів:

Дописати коментар