Ветерани вимагають підвищення соціальних стандартів

25 липня миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч з громадською радою ветеранів, до складу якої входять керівники міських організацій учасників АТО, ветеранів Другої світової війни, ветеранів-афганців, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Члени громадської ради запропонували організувати у День високомобільних десантних військ (2 серпня) урочисту ходу з покладанням квітів за маршрутом: меморіальний комплекс героям-ольшанцям - пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам – пам’ятник загиблим десантникам біля військової частини в мкрн. Соляні. За задумом хода символізуватиме єдність поколінь.

Щоб вшанувати подвиг ветеранів-десантників, запропоновано у кожному районі міста організувати відвідання людей похилого віку, які віддано служили Вітчизні і зараз потребують уваги та підтримки.

Під час зустрічі представники міських організацій ветеранів порушували чимало болючих питань. Зокрема, для ліквідаторів аварії на ЧАЕС, як ніколи, гостро постала проблема збільшення кількості онкологічних хвороб. Крім того, занепокоєність викликає низький рівень оздоровлення дітей, постраждалих від наслідків катастрофи.

Ветерани Афганістану клопочуть про підвищення соціальних стандартів. " У нас є інструмент – міський бюджет, є закони, що дають право міському голові та депутатам міської ради приймати рішення. Більш правильно – повернутися від асфальту і заліза в напрямку конкретних людей. Це матеріальна допомога, оздоровлення, механізм комунальних аптек. Інша справа – чи захочуть шановні депутати за це проголосувати, чи підтримають таку ініціативу?" – відзначив Сергій Паливода, голова міської організації ветеранів Афганістану.

Олександр Сєнкевич запропонував членам громадської ради розробити конкретні пропозиції і винести їх на розгляд постійних комісій міської ради: "Депутати мають прийняти колегіальне рішення. Якщо потрібна моя допомога, я прийду та буду разом з вами відстоювати ваші пропозиції".

Немає коментарів:

Дописати коментар