Кабмін встановив посадовий оклад Порошенка та Гройсмана

Кабінет Міністрів встановив посадовий оклад Президента в сумі 28 тисяч гривень, Прем’єр-міністра – 20 тисяч гривень з 1 травня.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Українська новини.

Відповідну постанову про внесення змін до іншої постанови уряду було прийнято на засіданні Кабміну в середу, проте суть змін озвучена була.

Рева пояснив журналістам, що цими змінами встановлюється оклад Президента, Прем’єра, міністрів і їх заступників.

«Ми всім державним службовцям підняли посадові оклади, але, що стосується тих осіб, хто не є держслужбовцями, їхні посадові оклади були переглянуті. Тому ми зробили нові оклади для цих людей. Ієрархія окладів тепер чітко прописана від Президента. Його оклад становитиме 28 тисяч гривень, Прем’єр-міністра – 20 тисяч гривень», – сказав він.

Оклад першого віце-прем’єра буде складати 18 тисяч гривень, віце-прем’єра – 17 тисяч гривень, міністрів – 16 тисяч, їх перших заступників – 15 тисяч, а заступників – 14 тисяч гривень.

Також Кабмін визнав такою, що втратила чинність, постанову «Про заробітну плату Президента України», згідно з якою зарплата Президента становить 140% зарплати Прем’єра.

При цьому Рева підкреслив, що зарплати міністрів не підвищаться, а лише збільшаться оклади.

«Йдеться не про підвищення зарплати, а про встановлення окладу. Фонд оплати праці не збільшувався, тому більше отримувати не будуть, зменшаться надбавки», – додав він.

Прийнята постанова застосовується з 1 травня, оскільки саме 1 травня набула чинності нова редакція закону «Про державну службу».

Як повідомлялося, заробітна плата Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за червень становила 28 129,18 гривень (оклад – 6 115,79 гривень).

Зарплата Президента Петра Порошенка за червень становила 30 980,85 гривень.

1 коментар: