В Чигирині був проведений виїзний семінар ГО "Союз Чорнобиль"

В липні в Чигирині був проведений черговий виїздний обласний семінар ГО «Союз Чорнобиль». На нього з’їхались чорнобильці з усіх районів області.

На семінарі заплановано було обговорити і вирішити актуальні для учасників питання: призначення пенсій чорнобильцям, призначення груп по втраті працездатності та перекомісування. А також, запланована була екскурсія по історичних місцях Чигиринського краю.

Так як основні питання, які турбували чорнобильців, були зосереджені навколо пенсій, то делегація в першу чергу відвідала відділення Пенсійного фонду нашого міста. Який зустрів гостей міста з хлібом-сіллю. Після коротенької екскурсії по самому відділенні пенсійного фонду, начальник управління Філоненко Оксана надавала чорнобильцям відповіді на питання, які дуже їх цікавили.

О. Філоненко зазначила, що в Черкаській області на пенсійному обліку перебуває 54168 особи з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них до I категорії віднесено 6937 осіб, до II категорії – 4064 особи, до III категорії – 2356 осіб, до IV категорії – 40811осіб.

В Чигиринському об’єднаному управлінні на обліку перебувають 400 осіб, які потерпіли внаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, з них 255 по Чигиринському району в тому числі 96 ліквідаторів I категорії.

І, зіславшись на слова Віце-премєр-міністра України, повідомила, що після перевірки Мінфіну, який проаналізував 13 мільйонів пенсійних справ, подвійних виплат не було виявлено, а «мертвих душ» (виплат пенсій по мертвим) віднайшлося близько 80 випадків. Але по них виплати не здійснювались. Отже інформація практично не підтвердилася.


Також, було зазначено щодо виконання рішень судів у справах щодо перерахунку та виплати пенсій чорнобильцям. Органи Пенсійного фонду виконують ці рішення у межах покладених судом зобов’язань, з урахуванням повноважень, наданих чинним законодавством.

По закінченню зустрічі гостей пригостили кавою та чаєм.

Потім члени делегації вклонились пам’яті своїх побратимів біля меморіального знаку загиблим ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

http://newformat.bzs.su/regnews/oblasnii-seminar-chornobilciv.html

Немає коментарів:

Дописати коментар