Чорнобильці вкотре вийшли на мітинг(відео)-оновлено

Останні вирішили покласти кінець скороченню пільг та провели акцію протесту біля Міністерства соціальної політики України

Приводом для цього став підписаний законопроект про поліпшення пенсійного забезпечення інвалідів Чорнобиля. На його виконання, кажуть, немає коштів. Отримати свої законні гроші люди не можуть, навіть вигравши Національний Суд та Європейський Суд з прав людини.

Колишній ліквідатор розповідає: нещодавно переніс операцію на серці, задля оплати якої йому довелося шукати гроші самотужки: брати в борг та продавати автомобіль, незважаючи на те, що для такої категорії людей передбаченні пільги.

Вирішення проблеми міністерства перекладають одне на одне: в Міністерстві фінансів запевняють, що розподіленням коштів вони не займаються, а у Міністерстві соцполітики направляють до Мінфіну.


Постраждалі під час ліквідації аварії на ЧАЕС кажуть: якщо найближчим часом для людей, що втратили здоров’я задля благополуччя Батьківщини, закон не почне діяти, слід очікувати другого майдану.

http://pravdatyt.com/news/31612-chornobilc-vkotre-viishli-na-m-ting.html

1 коментар:

  1. Ребята, спасибо за то, что опубликовали видео. Может быть народ увидит и поймет, что такими малыми силами мы ничего не добьемся. Эта власть пришла на крови народа и боится только силы. Поэтому нужно не 70 человек, а 7000 вот тогда они обделаются и отдадут все что положено.

    ВідповістиВидалити