Собачі будки, вуличні вбиральні, сараї і веранди на вимогу МВФ обкладуть податком

Через кредит, який надав МВФ, українцям доведеться не тільки платити підвищені тарифи, а й нові податки, в які потраплять навіть сараї і веранди.

Про це на прес-конференції в Києві заявив фахівець з маркетингу компанії SV Development Сергій Костецький.

У змінах до Податкового кодексу передбачено зниження в 2 рази пільгових норм площі житла, яке не підпадає під оподаткування, - з 120 кв. м до 60 кв. м для квартир і - з 250 кв. м до 120 кв. м. для будинків.

Для приватних будинків в ці 120 кв. м. включені підсобні приміщення, інформує SV Development.

"Останнім часом БТІ просили вносити в документи все - навіси, тераси, альтанки і т. Раніше цього ніхто не розумів, а тепер зрозуміло - держава таким чином намагається максимізувати податок на нерухомість. Тобто якщо навіть площа будинку становить 60 кв. М. , то можна знайти ще 100 кв. м підсобних приміщень, для яких не буде пільг ", - прокоментував експерт.

"Податок, який ми будемо платити, піде на погашення боргів МВФ. Люди платять більше комунальними платежами, більше за нерухомість, всього - більше, але ніяких благ від цього ніхто не отримає. А в Європі все, що сплачується податками, отримують люди - у вигляді хороших доріг, якісного безкоштовної освіти, медичного обслуговування та ін. У нас цього не передбачається ", - зазначив український економіст.

Немає коментарів:

Дописати коментар