Уряд зняв обмеження на розмір зарплат чиновників

Кабінет міністрів України зняв обмеження на розмір заробітних плат чиновників і пом'якшив обмеження витрат на утримання державних установ.

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду в середу, пише УНІАН.

"Проект постанови знімає обмеження на розмір заробітних плат, придбання меблів і побутового обладнання, проведення поточних ремонтів, придбання автотранспорту, крім легкових автомобілів, узгодження відпусток. Зняття цих обмежень дозволить державним установам в рамках коштів, передбачених на їх утримання, поліпшити матеріально-технічне забезпечення і мотивувати працівників підвищувати ефективність роботи ", - прокоментував постанову міністр фінансів Олександр Данилюк.

За словами міністра, постанова не вимагає додаткових витрат, оскільки воно лише лібералізує діючі обмеження, а витрати будуть можливі тільки в рамках коштів, передбачених бюджетом на утримання держустанов.

Нагадаємо, 1 березня 2014 року Кабінет міністрів України прийняв постанову, що обмежує витрати на утримання держустанов і максимальний розмір заробітний плати в органах виконавчої влади та держпідприємств на рівні до 15 мінімальних заробітних плат.

За даними Мінекономрозвитку, Європейський Союз може запустити фонд доплати українським державним службовцям у 2017 році.

Немає коментарів:

Дописати коментар