Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС подякували народному депутату за турботу

Ліквідатори зведеного мобільного загону спеціального захисту Цивільної оборони м. Житомира та Житомирської області, який очолював Григорій Мозер, під час нагородження їх медалями «За заслуги», висловили щирі слова вдячності народному депутату України Віктору Развадовському за активну позицію у відстоюванні законних прав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, увагу до них та за вручені пам'ятні відзнаки.

«Двадцятирічним хлопцем я був відправлений на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи. Після повернення звідти одружився. Зараз я – інвалід, дитина – інвалід. Отримую мізерну пенсію. Не мінімальну, бо трішки добавили. Але ж ви знаєте, які зараз ціни? Та ще й значної кількості пільг позбавили... Десь так, в основному, живуть й інші ліквідатори нашого зведеного загону. Люди невідомо як дають собі раду, - з сумом констатував становище тих, хто першим пішов на порятунок світу від невидимого, руйнівного, смертоносного «мирного» атома, голова Громадського об’єднання Фонду допомоги ліквідаторам, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у травні 1986 року у зведеному мобільному загоні ЦО Житомирщини Валентин Мілевський. - Спасибі Віктору Развадовському за сьогоднішню зустріч».

«Ми дуже вдячні Віктору Йосиповичу за те, що він – той депутат, який і через тридцять років після Чорнобильської катастрофи пам’ятає про подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, розуміє його значення для людства, піклується про нас, - долучилася до розмови ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1-ї категорії Раїса Косарєва. - Бажаємо йому плідної праці на благо співвітчизників, міцного здоров’я та довголіття!»

А для налагодження контактів, керівництво ГО Фонду надання допомоги ліквідаторам, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у травні 1986 року у зведеному мобільному загоні ЦО, просить усіх його учасників зателефонувати на номер: 097-655-33-08.

Ліквідаторів ж наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Богунського району міста Житомира, які з різних причин ще не отримали медаль «За заслуги» та матеріальну допомогу, очікують у громадській приймальні народного депутата України Віктора Развадовського за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 25.Докладніше: http://silske.org/glavnaya/1496-likvidatori-naslidkiv-avariyi-na-chaes-podyakuvali-narodnomu-deputatu-za-turbotu.html

Немає коментарів:

Дописати коментар