На Волині "відмивають" гроші на дітях-чорнобильцях?

Перший заступник голови Волинської облради просить прокурора області перевірити факт тіньового «відмивання» грошей із тендерів на харчування дітей у чорнобильських районах на Волині. Про це повідомляє “Волинська правда”.  

Про це йшлося під час сесійного засідання Волинської облради.

Відтак, Олександр Пирожик звернувся до прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака, щоб той перевірив факти тіньових схем “відмивання” грошей, що виділяються на харчування дітей у чорнобильських районах.

За словами Олександра Пирожика, на Маневиччині постійно реєструються на участь у тендері три фірми із Києва, які фактично унеможливлюють доступ до тендерних процедур волинської компанії. Ці фірми, каже Пирожик, мають між собою зв`язок, тож та компанія, яка перемагає у тендері дивним чином потім знімається і передає право стати переможцем наступному учаснику. Завдання схемщиків, додає заступник голови облради, усунути ті фірми, які не входять у схему.

Тож, фактично із 96 мільйонів гривень, що виділяють на харчування волинських дітей із трьох чорнобильських районів, не менше 20 мільйонів намагаються “відмити” схемщики.

Нині тендерний процес на етапі розгляду, тож Олександр Пирожик закликає прокурора перевірити факти незаконних оборудок й зупинити цей процес вчасно, доки є така можливість.

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/94972/

Немає коментарів:

Дописати коментар