Ліквідатор аварії на ЧАЕС просить Гройсмана відімкнути у нього газ і опалення

Житель Вінниці звернувся з заявою до міської ради, з проханням про відключення його квартири від газопостачання та централізованого опалення.

Як пояснює пенсіонер, оплатити теперішні комунальні тарифи він не може, тому що на його утриманні є син, який навчається у Києві.

"Я отримую пенсію у розмірі 2846 грн, як інвалід 2-ої групи, ліквідатор аварії на ЧАЕС, тому оформити субсидію не можу. Син навчається у Києві, степендії не отримує, гуртожитком не забезпечений. Щомісячно надсилаю йому 2000 грн., мені залишається на прожиття і оплату комунальних послуг однокімнатної квартири 846грн., а ще ж треба купувати ліки та їжу. Тому, щоб я зміг допомагати сину, і він навчався, а не пішов на злочинний шлях, прошу взяти мою заяву до уваги та від'єднати від газопостачання та централізованого опалення мою квартиру."


http://www.golos-narodu.com.ua/blogi/item/9262-vinnychchanyn-prosyt-vid-iednaty-ioho-kvartyru-vid-hazopostachannia-ta-tsentralizovanoho-opalennia-tomu-shcho-ne-v-zmozi-oplachuvaty-komunalni-taryfy#.Vzsse77vnIW 

Немає коментарів:

Дописати коментар