Союз Чорнобиль просить скликати організаційний комітет

Щодо скликання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Голові Організаційного комітету з підготовки та 
проведення у 2016 році заходів, пов’язаних 
з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи
Зубку Г.Г.

Шановний Геннадію Григоровичу !

Відповідно до Указу Президента України від 14.12.2015 року №702, 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

До 26 квітня поточного року  відбулося лише одне засідання очолюваного Вами Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. Як результат, не було підготовлено відповідну Національну доповідь України, не видано Указу Президента України щодо встановлення державної відзнаки учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, не прийнято й жодного рішення щодо поновлення належного соціального захисту інвалідів, ліквідаторів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Таке ставлення до українських чорнобильців викликає обурення чорнобильської громадськості, передусім ліквідаторів, які ціною свого здоров’я і життя врятували Україну, Європу і Світ.

Враховуючи вищезазначене, просимо скликати засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, на якому розглянути питання щодо проведення до кінця поточного року заходів з вшанування подвигу ліквідаторів, захисту законних прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З повагою,
Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України»                                                 Володимир ВОЙТОВ

http://www.souzchernobyl.org/?section=3&id=3152

Немає коментарів:

Дописати коментар