Розенко оприлюднив радісну звістку для пенсіонерів

Про оподаткування пенсій протягом 1,5 року сказано вже дуже багато нехороших слів, але це було тимчасове рішення. Про це повідомляє Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

Він зазначив, що обкладання пенсій податками – це було не тільки часове, але і вимушене рішення. Але сьогодні розвиток економіки дозволяє українському Уряду зробити важливий крок і відмовитися від оподаткування пенсій, поділився радісною новиною Розенко.

Він уточнив, що прийняте рішення щодо скасування податків стосуватиметься приблизно 450 тисяч пенсіонерів, які потребують підтримки держави. До таких, насамперед, належать чорнобильці, шахтарі, колишні військовослужбовці, вчені. Раніше Віце-прем'єр-міністр звертав увагу на інформацію про субсидії.

Розенко зауважив, що в державному бюджеті передбачена достатня сума для того, щоб дозволити всім українським родинам отримати субсидію від держави. Також, Віце-прем'єр-міністр запевняв, що населення практично не відчує переходу на єдині газові тарифи.

http://businessua.com/robota/25925rozenko-oprilyudniv-radisnu-zvistku-dlya-pensioneriv.html#

3 коментарі:

  1. Сначала по голове дали, а потом "радiсна звiстка" , как противно , достали!

    ВідповістиВидалити
  2. Та прямо всі танцюють від радості. Ти лучше скажи коли інвалідам пенсії украдені верниш???

    ВідповістиВидалити
  3. Міністерство соціальної політики України відповідно до статті 5 Закону України „Про прожитковий мінімум” повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах березня 2016 року у розрахунку на місяць на одну особу становив 2 491 грн (з урахуванням суми податку на доходи фізичних осіб – 2 686 грн), для дітей віком до 6 років – 2 481 грн, для дітей віком від 6 до 18 років – 3 014 грн, для працездатних осіб – 2 555 грн (з урахуванням суми податку на доходи фізичних осіб – 2 891 грн), для осіб, які втратили працездатність, – 2 097 гривень.На субсидії кошти є! для кишень олігархів!!а де кошти на реальний прожитковий мінімум,який суд зобов*язав установити відповідно до законодавства України???

    ВідповістиВидалити