Констатація садизму

Брехня, обман і підлість – це лише короткий набір висловів, які можна застосувати до нинішнього українського владного і політичного бомонду.

Так, депутат від фракції "Батьківщина" Сергій Євтушок, на пленарному засіданні Верховної Ради, коли обговорювався законопроект (3281) про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо усунення дискримінаційного ставлення до громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї),  розповідав, що винуватцем скасування багатьох статей Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" був тодішній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Мова, звичайно йде в тому числі і про  Закон України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" № 76-VIII від 28 грудня 2014 року, яким були вилучено багато положень статей  Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Однак, не варто цьому депутату від фракції "Батьківщина", яка входила до коаліції "Європейська Україна", перекладати вину, як кажуть  "з хворої голови на здорову", оскільки руками тих-таки депутатів від цієї фракції голосувалися зміни до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", якими скасовувалися пільги.

До речі, не дивлячись на те, що сьогодні депутат Євтушок голосував за прийняття законопроекту (3281) про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо усунення дискримінаційного ставлення до громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, його голос від фракції "Батьківщина" - був єдиним. Зрештою, 77 голосів "ЗА" від депутатів усіх фракцій у Верховній Раді підтверджує геноцид і цинічний садизм, щодо громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Тому, різні обіцянки від депутатів в 30-ті роковини Чорнобильської катастрофи, всього-лиш політичний піар на костях  чорнобильців.

5 коментарів:

 1. рыба гниёт с головы .так и парашенко

  ВідповістиВидалити
 2. Батькивщына не голосовала за закон 76-V111 от 28.12.14

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Будь ласка відслідкуйте історію і повязані з цим законом проекти і заберіть свої твердження назад.
   Дивіться поіменне голосування саме за цей закон http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=295
   А також карту законопроекту http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53071

   Видалити
 3. А воз и ныне там! Этим законом ничего не изменится в пенсионном обеспечении ликвидаторов!

  ВідповістиВидалити
 4. Я ликвидатор 86 года и получаю пенсию 6545 гр. Читаю на многих чернобыльских сайтах, что я должен поделится своей пенсией с бабами, нарожавшими детей от ликвидаторов так, как они тоже проживали тогда на загрязненных териториях и имеют теперь чернобыльскую инвалидность. При чем здесь моя пенсия ликвидатора и почему я должен с кем то делится. Никак не пойму сути. Может кто то объяснит?

  ВідповістиВидалити