Олег Ляшко: У чиновників немає грошей на чорнобильців, бо податки в офшорах (Відео)

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради обурився становищем, у яке влада загнала чорнобильців.

Про соціально-економічні проблеми цієї групи населення політик розповів із трибуни парламенту.

«Підіть, подивіться. Вони місяцями сидять під Кабміном, вимагаючи повернення пільг, які у них забрала влада. Зате коли їх треба було посилати у ядерне пекло, ніхто нічого не питав. І вони пішли рятувати країну», – підкреслив народний депутат.

6 коментарів:

 1. какая тварь двуличная,говорит одно а голосует наоборот.Все они там твари,себе зарплаты поделали а нард за людей не считают.Хамье.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шановний дописувачі! Ми неодноразово наголошували на тому, що коментарі, які містять у собі нецензурні вислови або вислови не властиві загальноприйнятій нормативній лексиці не будуть розташовуватися на нашому сайті. Не варто ображатися, але від цих правил ніхто не збирається відступати. В вищезазначеному коментарі міститься вислів "тварь", який виходить за рамки встановлених нами правил, однак, в даному випадку це становить лише виняток, оскільки згадуваний політик допускається сам публічних висловів на кталт "скотиняка", тощо.

   Видалити
 2. оно говорит.говорит.говорит а толку?

  ВідповістиВидалити
 3. любимая власть наша .шкуру уже сняла за газ с народа.далше дери

  ВідповістиВидалити
 4. Абсолютная тирания в обществе — это не военная хунта. Абсолютная тирания осуществляется при помощи психологического манипулирования сознанием людей. В результате создается такая реальность, что существующие внутри нее даже не подозревают, что они в плену.

  ВідповістиВидалити
 5. Хто за нього голосує , той напевне такий самий ( ви розумієте про що я )

  ВідповістиВидалити