Пільги "чорнобильцям" фінансуються у повному обсязі – Догаров

10987 постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС мешкають нині на Кіровоградщині. Це близького одного відсотка всього населення області. Серед усіх «чорнобильців» – 6,5 тисячі ліквідатори наслідків аварії, ще 2,5 тисячі – вимушені переселенці з забрудненої 30-кілометрової зони.

Як і раніше, найбільше їх проживає в обласному центрі, по кількасот – у місцях компактного переселення постраждалих від аварії на ЧАЕС: Голубієвичах Компаніївського, Бутівському Олександрійського і Несватковому Олександрівського районів.

Про це напередодні 30 роковин аварії на ЧАЕС ішлося в облдержадміністрації.

Принагідно директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров поінформував про пільги, якими держава забезпечує ліквідаторів та переселенців. Вони фінансуються у повному обсязі, каже він.

«Цьогоріч і з обласного бюджету до 1,5 мільйона гривень збільшено видатки на придбання ліків,  – поінформував керівник  департаменту. – Це правильно з огляду на те, що останнім часом ціни на медикаменти суттєво зросли».

Видатки на допомогу постраждалим від наслідків аварії на ЧАЕС збільшили й на місцях; і лише в Новоархангельському районі на це не закладено жодної копійки.

Закликавши керівників територій достойно вшанувати ліквідаторів 26 квітня, голова ОДА С. Кузьменко наголосив: «Нині ліквідатори – це люди з різними настроями. Тож, кожна копійка має дійти до тих, кому вона належить».

Голова облради Олександр Чорноіваненко закликав усіх причетних до 30 роковин аварії на ЧАЕС подати списки на нагородження «чорнобильців» відзнакою Кіровоградської обласної ради «За мужність та відвагу».

http://rk.kr.ua/pilgi-chornobiltsjam-finansujutsja-u-povnomu-obsjazi-dogarov

Немає коментарів:

Дописати коментар