Харківські депутати звертаються до президента з проханням допомогти чорнобильцям

Фракція партії «Відродження» закликає депутатів Харківської облради підтримати звернення ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС до президента Петру Порошенку.

З такою ініціативою депутати виступили сьогодні на сесії.

Як сказав у своєму виступі депутат Михайло Пилипчук, в рік 30-річчя катастрофи чорнобильці та ветерани Афганістану звертаються до президента з проханням нагородити усіх, хто брав участь у ліквідації, включаючи посмертно, зустрітися з лідерами чорнобильських організацій і докласти всіх зусиль для забезпечення гідного рівня життя, соціального захисту та вшанування пам'яті ліквідаторів.

Михайло Пилипчук наголосив, що бюджетні програми, спрямовані на допомогу чорнобильцям, повинні фінансуватися в повному обсязі.

Як повідомив голова фракції партії в облраді, заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач, з часу прийняття закону про соціальний захист чорнобильців у нього 44 рази вносили зміни, і кожен раз їх наслідки не були позитивними.

«Ліквідатори постійно звертаються до уряду. Вони не просять, а нагадують про свої права, щодо покращення соціальних умов, медичного та санітарно-курортного забезпечення. Дуже гостро стоїть питання пенсійного забезпечення. Багато норм, які були прийняті, порушують постанови Кабінету Міністрів України. Раніше чорнобильці безкоштовно забезпечувались медикаментами за рецептами лікарів, зараз ця норма залишилася, але вона регламентується бюджетом, і таким чином на одного чорнобильця виділяється мізерна сума, на яку можна придбати навіть найнеобхідніші ліки. Також є проблеми з житлом. У Харківській області близько півтисячі черговиків», - повідомив Володимир Скоробагач.

За його словами, в області проживає 24 тисячі осіб, які мають статус чорнобильця.

http://uanews.kharkiv.ua/politics/2016/04/14/118581.html

2 коментарі:

  1. Партия "Видродження" перкрасившиеся регионалы. Когда гнобили чернобыльцев тогда молчали.Харковские общественные руководители члены этого видродження и давно срощены с этим кублом.Мы не забыли такие Винник , Проскурин иже сними.Не розводите здесь пропоганду а то и так тошно.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Цілком с Вами згідний. Падлюкі. а Вінік и Проскурін--пєрві, СЧУ всі падлюкі с ВОВЧ

      Видалити