Громадський діяч вважає, що рахувати пенсії по заробітній платі на виробництві — неправильно

Громадська організація “Чорнобильський набат” провела аналіз пенсій чорнобильців в Україні і на Черкащині зокрема.

Як виявилось, переважна більшість з них отримують мінімальні пенсії. Про це під час круглого столу з громадськими організаціями чорнобильців повідомив голова громадської організації “Чорнобильський набат” Борис Бродовський, Про це інформує УНН.

“Мінімальні пенсії завдяки антисоціальній постанові Кабміну № 1210 отримують 85% чорнобильців, на Черкащині — 99%. У нас виходить, що І група отримує пенсію в рази меншу, ніж ІІІ і ІІ групи. Всі були в однакових умовах, робили свою роботу, а в результаті більшість отримує мінімальне забезпечення. Тому ми і інші чорнобильські організації України вважаємо, що рахувати пенсії по заробітній платі на виробництві — неправильно”, — вважає Борис Бродовський.

Від імені чорнобильців Борис Бродовський просив можливість виступити на сесії обласної ради перед депутатами, щоб вони підтримали чорнобильців перед Урядом. Проте дата наступної сесії — а вона запланована на 3 червня — дещо збентежила громадського діяча своєю віддаленістю.

11 коментарів:

 1. ликвидаторы 8621 квіт. 2016 р., 13:25:00

  Гнать этого долбаного батюшку. За нашими спинами , задолженность по суду вылезал и совести хватает показываться на людях. Пускай даст правдивую информиацию, сколько он "герой" выезжал на станцию
  Хватит клянчить. Вы своё уже урвали. Только Закон для ликвидаторов и детей инвалидов.
  На этот час более 200 000 ликвидаторов , а остальные более 1,7 миллиона потерпевших. Вы не обалдели.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шановний ця людина зробила набагато більше чим керівники в тому числі і твій колядін тому що ти відносишся до л86 ви на сайтах брудом обливаете людей і більш нічого доброго для ліквідаторів я особисто знаю і колядіна і бродовського колядін то хитрий лис маючи максималку він маніпулюе думкою людей і відстоюе тільки 86рік а бродовський всіх ліквідаторів без зональників тому ми і страдаемо що ліквідатори самі підтримуючи переселенців самі на мінімалці.ліквідатор травень 86

   Видалити
  2. ликвидатор 8622 квіт. 2016 р., 11:27:00

   Мы вопрос задали конкретно. Хватит примером ставить этого батюшку, и все остальных.На сегодня только один выход - Закон для ликви-даторов 86-90 и наши брошенные дети. Ликвидатор с 30 апреля по 24 мая 1986 года.

   Видалити
 2. Цей громадський діяч немає заробітної плати за роботу в зоні відчуження , бо напевне там дулю горобцям показував . А що міг ще замполіт робити . І скоріше що виїздів в зону ніхрена не має . Тому то такі категорії і вимагають скасування 1210 . А таких є багато ( ліваків )

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ПУСКАЙ ПОМЕЧТАЮТ СКАСУВАННЯ 1210. ЭТО МЕЧТА ПРИПЯТСКОГО НЕ РОБЫ

   Видалити
 3. а если за виезды в зону в справке указана зарплата 200р.а справку с кратностью не дают.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ВО ПЕРВЫХ В СПРАВКЕ НЕ УКАЗАНО ЗАРАБОТОК .А ТОЛЬКО ВЫЕЗДУ В ЗОНУ .КТО БЫЛ НА ЧАЭС ТОТ ЗНАЕТ. А ЭТО 19.О2 ШКУРНИК

   Видалити
 4. В свое время на неньке-Украине я получил свою долю оббиваний порогов, доказываний, получений и переполучений удостоверений. Потом плюнул. Надоело. Подвернулся хороший случай, хорошие люди, хорошая работа. Уехал и забыл Киев,Украину и все унижения.
  P.S. Приехал помочь финансово родственникам.Скоро вернусь на свою малую родину Deutschland (жена немка,дети),служил срочную 312 бригада ЧФ СССР, старшина второй статьи Никоненко А.С. - 31,2 р. май-июнь 1986 г.

  ВідповістиВидалити
 5. Держи краба,старшина,БЧ-4 ЗАСовец.Ну и как тебе на "большой"родине,прикольно да?Вот и я о том же.
  Что касается замполитов-этого не знаю,но,видел всяких.Странно,что у замполита документы не в порядке.25 дней,25 выездов ВзводРХР,доступ 000.

  ВідповістиВидалити
 6. А НАМ ДАДУТ КОМУ ЗНАЧОК .КОМУ ГРАМОТЫ А КОМУ А КОМУ ДУЛЮ ПОД НОСА ЗА ВИСИТ ОТ ЗНАКОМСТВА В СОЮЗЕ ЧЕРНОБЫЛЯ ЕСЛИ КУМ ТО ОРДЕН ЕСЛИ ЧАСТО ТРЁС ОКОЛО ПРЕДСЕДАТЕЛЯ СОЮЗА ЧАЭС ТО ГРАМОТУ ДАДУТ .А НАСТОЯЩЕМУ ЛИКВИДАТОРУ ДУЛЮ.НО НАМ И НЕ НАДО

  ВідповістиВидалити
 7. Срочникам не платили вообще. 7 сов. рублей умножили на кратность. Вот пенсия бешенная. Так что зарплата в нашем случае никчему. Срочник 86 май, июнь - сентябрь.

  ВідповістиВидалити