Коли з’являється жагуча любов до знедоленого люду?

Опозиційний віце-прем'єр-міністр з соціальної політики і пенсійної реформи Наталія Королевська так завзято виявляє турботу про чорнобильців, що 20 квітня 2016 року не голосувала, як і загалом її "Опозиційний блок", за законопроект (3281) про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо усунення дискримінаційного ставлення до громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї).

Проте не забуває у чергове "вішати локшину" на сайті "Опозиційного блоку" у  статті "Наталія Королевська: Краща подяка для Чорнобильців - це гідна державна турбота і захист".

Нагадаємо, що Наталія Королевська займала посаду Міністра соціальної політики в уряді Миколи Азарова і при її урядуванні становище чорнобильців лише погіршувалося. 

Зрештою, Наталія Королевська не є поодиноким прикладам, коли колишні високопосадовці, як тільки покидають владні кабінети, у них зразу ж з’являється жагуча любов до знедоленого люду.

2 коментарі: