Сьогодні Премєр-міністр України зустрівся з чорнобильцями

25 квітня, напередодні 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, в Кабінеті Міністрів України відбулася розширена зустріч з представниками громадських чорнобильських організацій за участю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, віце-прем'єр міністра Павла Розенка, міністра соціальної політики України Андрія Реви, а також іншими керівниками міністерств і відомств України.

На зазначеній зустрічі обговорювалися питання щодо посилення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виходячи з нинішніх умов та можливостей держави. В свою чергу, представники громадських чорнобильських організацій висловили своє невдоволення з питань соціального захисту чорнобильців, а також озвучили свої пропозиції з цих питань .

Слід зазначити, що за словами прем'єр-міністр, раніше розроблені законопроекти щодо пенсійного забезпечення чорнобильців не знайшли підтримки уряду. Разом з тим прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив створити робочі групи, для додаткового вивчення ситуації з соціальним захистом чорнобильців та напрацювання узгоджених нормативно-правових актів, які б дозволили реально захистити цю категорію громадян.Вл.інформація

Немає коментарів:

Дописати коментар