Діти лубенських ліквідаторів відвідали Національний музей "Чорнобиль"

До 30-х роковин Чорнобильської катастрофи виконавчий комітет Лубенської міської ради організував  поїздку до м. Києва для 40 дітей, батьки яких є ліквідаторами аварії на ЧАЄС. Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Спочатку група відвідала Національний музей «Чорнобиль», де побачили експонати із зони відчуження, прослухали розповідь про причини аварії та мужніх людей, серед яких були і їхні батьки, які захистили від екологічної катастрофи не тільки Україну, а й усю планету. Переглянули відео минулих років та документальну стрічку про сучасних працівників цієї електростанції.

Потім діти  оглянули експонати у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Екскурсовод дуже цікаво, враховуючи вік дітей, розповів історію Другої світової: від договору 1939 року, перших днів війни, евакуації, відступу і переможного наступу, партизанського руху та концтаборів.  Пов’язав минуле з подіями сьогодення, адже в музеї є експозиція, присвячена захисникам Донецького аеропорту.
Екскурсія до столиці залишила багато позитивних вражень, була повчальною і веселою водночас. Додому повернулися, переповнені вражень і задоволені. Безперечно, що поїздка запам’ятається надовго.

http://lubnyrada.com.ua/images/stories/Aaamadia04_16/ykuevi/1%20dsc_3084.jpg

Немає коментарів:

Дописати коментар