Фракція "Самопоміч" за повернення пільг для чорнобильців

Під час розгляду проекту Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: “30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи” народний депутат Ірина Сисоєнко заявила, що фракція “Самопоміч” підтримає подолання президентського вето щодо закону 2093, який поновив ряд пільг для чорнобильців.

«За ініціативи уряду в кінці 2014 року були повністю відмінені пільги і компенсації інвалідам Чорнобиля – дорослим і дітям, які проживають в зоні забруднення. І понижено статус зон забруднення, де проживають люди. Законопроектом, який був проголосований Верховною Радою, номер 2093, ці пільги були поновлені. Однак Президент України 6 квітня цього року ветував цей закон. Фракція “Об’єднання “Самопоміч” буде підтримувати подолання вето, особливо в частині соціального забезпечення інвалідів Чорнобиля та дітей. І саме результатом парламентських слухань повинно стати те, щоб вимагати від Кабінету Міністрів України повернення всіх пільг для чорнобильців», – заявила з трибуни Верховної Ради Ірина Сисоєнко.

Нагадаємо, що 4 лютого 2016 року Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо соціального захисту постраждалих осіб). У законопроекті пропонується частково відновити пільги для чорнобильців.

http://samopomich.ua/uk-fraktsiya-samopomich-za-povernennya-pilh-dlya-chornobyltsiv/

Немає коментарів:

Дописати коментар