Кіровоградська набережна отримає ім'я Героїв Чорнобиля

Топономічна комісія розглянула низку звернень від громадських організацій, директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА Олександра Домогарова щодо увіковічнення пам’яті Героів Чорнобиля у назві однієї з вулиць обласного центру.
 
За інформацією начальника відділу з питань внутрішньої політики Сергія Запорожана, під час зустрічей з ліквідаторами при підготовці заходів вшанування подвигу чорнобильців у рік 30-ої річниці аварії на ЧАЕС, досягнута домовленість про присвоєння набережній між мостами по вулицях Великій Перспективній та Михайлівській імені Героїв Чорнобиля. Члени комісії таку пропозицію підтримали.

Топонімічна комісія також погодила встановлення меморіальних дощок на честь полковника внутрішньої служби Миколи Єрмакова, загиблих воїнів АТО Олексія Погорілого та Ігоря Правосудька і Героя України Юрія Коваленка.

Не знайшла підтримки у членів комісії ініціатива встановити при життю інформаційну дошку легенді української хореографії Анатолію Кривохижі. Комісія була одностайна у побажанні Анатолію Михайловичу здоров’я і довгих років життя.

http://fakel.kr.ua/index.php/suspilstvo/20711-kirovohradska-naberezhna-otrymaie-im-ia-heroiv-chornobylia

Немає коментарів:

Дописати коментар