Чергова петиція

Суть звернення: Петиція «Про сумну, ювілейну виплату щорічної допомоги на оздоровлення в сумі 120 гривень, цивільним і військовим інвалідам-ліквідаторам планетарної Чорнобильської катастрофи до 30-ти річчя! З демонстративним ігноруванням і порушенням юридично-правових норм Конституції України, життєво-соціальних норм Закону України – «Про соціальний захист громадян постраждалих від Чорнобильської катастрофи» та «
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Велицький Юрій Дмитрович
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/023060-еп. Подана 14.04.2016
Дата початку збору підписів: 14.04.2016
Текст електронної петиції:

Вельми шановний пане президент!

Я, будучи інвалідом Чорнобиля і війни 2-ї групи з 1992 року, маючи фах військового лікаря, постійно бачу на протязі 30-ти років, як жебракуючи інваліди Чорнобиля не отримуючи повноцінного і відповідного санаторно-курортного лікування і лікування взагалі, вмирають від багатьох хронічних захворювань, при цьому отримують 120 гривень щорічної компенсації з 2005 року по сьогодення, яких не вистачає на 1,5 – 2-ва метри для доброго зашморгу (від такого державницького відношення), вже не кажучи про якесь лікування чи обстеження в лікарні чи санаторії!!!
А для тих хто вижив (в не великій кількості), на перекір тяжким радіаційним враженням та багатьом хронічним захворюванням, злочинній державної політики геноциду – на їх моральне і фізичне знищення, благаю, зробіть будь ласка до 30-ти річчя реальний подарунок, скасуйте анти конституційний (ст.ст. 8, 9, 21, 22, 142 Конституцію України) та анти законний (Закони № 796, № 2262) - «Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України від 28.12.2014 № 76-VІІІ!!! – бо КМУ і їх державні чиновники постійно злочинно діє на урізання і фактичне знищення соціальних прав, гарантій і свобод жертв Чорнобильської катастрофи, а цей Злочинний Закон розв’язує їм повністю руки і звільняє від юридичної, адміністративної і кримінальної відповідальності!!!

26 квітня 1986 року вся прогресивна і небайдужа, цивілізована громад світу буде відмічати 30 років сумної дати планетарної Чорнобильської катастрофи, але по сьогодення держава Україна і її керманичі (особливо КМУ) відверто проводячи державну політику геноциду – відмовляються під різними приводами виконувати по відношенню до жертв і інвалідів Чорнобиля (особливо військових) виконувати норми соціально-захисного законодавства та ст.ст. 8, 9, 21, 22, 142 Конституцію України, що вбило і привело до смерті багатьох героїв Чорнобиля і зубожінням знищило їх і їх сім’ї!
Починаючи з самого початку ратифікації в Україні Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796-ХІІ від 28.02.1991 року, хоча б інколи (після довгої судової тяжби і рішень Європейського суду з прав людини) у інвалідів Чорнобиля виникала короткострокова реальна можливість його виконання з неухильним дотриманням ст.ст. 13, 48:
– п. 4 Щорічна допомога на оздоровлення виплачеться в таких розмірах:
Інвалідам І і ІІ групи - п'ять мінімальних заробітних плат…

Розмір мінімальної заро¬бітної плати визначається на момент виплати.
Державні чиновники виплачуючи 120 гривень, замість законом визначеної суми в 6890 гривень, незаконно зменшили її в 57-мь раз!!!
За це беззаконня, анти людяність та антиконституційні дії на протязі 30-ти років, ніхто відповідальності не несе, більш того їх це спонукають!!!

Маю велику надію, що ця петиція буде розглянута з додержанням Верховенства права і юридично-правових норм і вимог Європейського суду з прав людини!

https://petition.president.gov.ua/petition/23060

1 коментар: